Єпископ Матфей освятив хрести найбільшого храму ПЦУ Любомльщини

Вчора, 15 липня, Преосвященний Матфей, єпископ Володимир-Волинський і Турійський, відвідав місто Любомль з архіпастирським візитом, основною метою якого було освячення нацерковних хрестів головного храму парафії на честь архистратига Божого Михаїла.

Владику прихожани зустрічали урочисто, з хлібом-сіллю, діти подарували віршований виступ. Хоч і коротким, але по справжньому святковим було цього дня Богослужіння, під час якого Владика здійснив чин освячення нацерковних хрестів. Його Преосвященству співслужили благочинний, настоятель храму прот. Віктор Возняк та місцеве духовенство.

Цього моменту парафіяни чекали декілька років з моменту зведення каплиці та освячення місця побудови церкви. Радіючи сьогоднішній події, владика Матфей зазначив, що справжнє свято буде тоді, коли він разом із духовною братією та всіма прихожанами зайде у двері новозбудованого храму.

Щоб цей день настав якнайшвидше, докладають своїх зусиль чимало наших земляків. Одні допомагають в будівельних роботах, інші – матеріально. Всім їх дякували сьогодні у спільній молитві священники та парафіяни. Окремим достойникам за їх труди праведні єпископ Матфей вручив Благословенні Архієрейські Грамоти.