Накрутив педалі на два роки: судили злодія, який викрав велосипеда у Любомлі

Суддя Любомльського районного суду розглянув у відкритому судовому засіданні кримінальне провадження про обвинувачення неодноразово судимого уродженця села Скиби Любомльського району у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.185 КК України.

Про це йдеться у вироку суду від 24 червня.

Чоловік, бувши раніше неодноразово судимим за злочини проти власності, 27 лютого 2020 року о 12:10 на території КНП «Любомльське ТМО Любомльської районної ради» в місті Любомль, шляхом вільного доступу повторно таємно викрав з металевої стійки для велосипедів велосипед «Fischer» вартістю 2,2 тисячі гривень.

Обвинувачений в судовому засіданні свою вину за інкримінованим обвинуваченням визнав повністю і показав, що був в поліклініці з метою одержання довідки. Виявив і викрав велосипед, яким поїхав по автодорозі в напрямі міста Ковель. Фізично втомився, тому лишив велосипед на автобусній зупинці. Його доля йому невідома, збитків потерпілій не відшкодував.

Потерпіла від надання показань відмовилась, при цьому підтвердила факт невідшкодованих збитків, щодо призначення покарання поклалась на розсуд суду.

Обвинувачений в судовому засіданні заявив, що не заперечує і визнає доведеними спосіб, час, місце, мотив вчинення ним злочину та фактичні обставини обвинувачення. Про таку ж позицію заявила потерпіла.

Обираючи міру покарання обвинуваченому, суд врахував характер і тяжкість вчиненого ним злочину, особу обвинуваченого, обставини, що пом`якшують покарання.

До пом’якшувальних обставин суд відносить те, що обвинувачений щиро кається у вчиненому, активно сприяв розкриттю злочину.

Керуючись ст.ст.373, 374 КПК України, суд визнав чоловіка винуватим у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.185 КК України, і за цим законом призначив йому покарання у вигляді двох років позбавлення волі.