Безпека — передусім

Співробітники ДСНС району проводять інформаційні рейди у місцях збирання врожаю. Зокрема, нещоданво вони  відвідали СГПП «Куснище» у селі Куснища, де провели протипожежні інструктажі з працівниками та власниками підприємства, а також поінформували громадян, які збирали врожай на власних земляних паях.

Рятувальники закликали аграріїв ретельно виконувати протипожежні вимоги, бути обережними при використанні відкритого вогню, а також не спалювати стерню та післяжнивні залишки а полях. Натомість рекомендували переорювати угіддя, що сприятиме збагаченню грунтів.

Крім того, співробітники Служби порятунку ознайомилися з діяльністю місцевої пожежної команди селища Головне. Рятувальники наголосили на важливості утримання пожежної техніки команди у справному стані для оперативного реагування на імовірні надзвичайні події.

Під час профілактичних заходів учасники рейдової групи поширили серед громадян друковані матеріали з роз’ясненнями вимог безпеки під час збирання врожаю.

Також було проведено рейд на водоймах району, а саме на озері Велике Згоранське, проінструктовано громадян про дотримання правил безпеки відпочинку.