Вуличне освітлення — комфорт і безпека жителів міста

Діяльність Любомльської міської ради, як і будь-якого іншого органу влади, базується на принципах прозорості та ефективності. Тому з метою оприлюднення результатів роботи ради, ми  розпочинаємо публікацію циклу статей, з яких читачі зможуть дізнатися про конкретні речі, які були зроблені для міста. Мета цього кроку — розумна інтерпретація фактів. Тож давайте більш детально розглянемо питання діяльності Любомльської міської  ради в розрізі основних соціально важливих напрямків.

Першою темою у нашому циклі  буде  вуличне освітлення, яке є однією з найважливіших складових інфраструктури будь-якого населеного пункту. Це не лише повсякденна необхідність, а й комфорт та безпека жителів міста в темну пору доби. Починаючи з 2015 року міська  рада, на чолі з Романом Ющуком, разом з КП «Любомльське ЖКГ» активно працювали в цьому напрямку і сьогодні має що сказати та наглядно продемонструвати результати свої роботи по покращенню благоустрою міста. Забігаючи наперед відмітимо, що загальна протяжність побудованих та реконструйованих мереж вуличного освітлення за вищевказаний період  становить близько 30 000 м.

Повертаючись до теми статті, хочемо озвучити конкретні цифри. Отже, за період з 2015 по 2020 роки за кошти  бюджетів різних рівнів та залучені кошти Любомльською міською радою спільно з КП «Любомльське ЖГК» було завершено будівництво мереж вуличного освітлення у м.Любомлі на таких вулицях: Промислова, Данила Шумука, Пушкіна, Лісна, Вербицького, Лейтенанта Кібенка, П.Мохнюка, Р.Братуня, Весняна, 8-го Березня, Паркова, Ранкова, Миру, Шкільна, Пилипа Орлика, Євгена Коновальця, Енергетиків, Гоголя, Садова, Гагаріна, Андрія Кузьменка, О. Гончара, Висоцького, Залізнична, Княжна, Вишнівська, В.Липинського, І.Котляревського, Тиха, Бірківська, Завальська, Володимирська, Костельна, Наталії Ужвій, Гетьмана Дорошенка (в роботі) та провулки Гагаріна, Андрія Кузьменка, Машівський. Реконструкцію вуличного освітлення зі встановленням сучасних, енергозберігаючих  LED-ліхтарів проведено на вул. Данила Шумука, вул. Шевченка, вул. Поштовій та вул. Незалежності.

Протягом досить короткого проміжку часу, відколи ми стали об’єднаною громадою, позитивні зміни відбулися і населених пунктах Любомльської ОТГ. Зокрема, завершено будівництво мереж вуличного освітлення в с. Скиби  по вул. Шкільній, вул. Центральній та  вул. Залізничній.

За кошти державного бюджету, якісне сучасне освітлення було встановлено на  спортивному майданчику зі штучним покриттям біля стадіону «Колос». Зі своєї  ініціативи та докладаючи власних зусиль долучилися до робіт по покращенню якості освітлення  громади і депутати Любомльської міської ради: Олександр Думало (вул. Гетьмана Дорошенка, вул. Тиха), Василь Богуш (вулиці у с.Скиби), Микола Оніщук (вул. Данила Шумука), Антон Фурманюк (вул. Шевченка).

Підсумовуючи сказане, хочемо звернути увагу читачів на очевидність того, що у місті та громаді за кілька років проведений великий обсяг робіт із ремонту зовнішнього освітлення, в тому числі  із застосуванням сучасних енергоефективних технологій. І на цьому ми не зупиняємось та продовжуємо працювати далі  для підвищення рівня комфорту  мешканців. Так, у  поточному році плануємо освітити с. Красноволя, с. Лисняки, с. Підгородне, а також пров. Незалежності в м.Любомль.

Свої пропозиції та зауваження пишіть нам на електронну адресу lubomlmisto@ukr.net або у соціальній мережі Фейсбук на сторінку Любомльської міської ОТГ.

Прес-служба Любомльської міської ради.