Відзначення Великодня в умовах воєнного стану: роз’яснення поліції

У пасхальну ніч комендантська година буде діяти на території всієї області. Просимо громадян дотримуватись правил воєнного стану, бути пильними і не зловживати алкоголем. Разом з тим, під час дії комендантської години, буде дозволено відвідання культових споруд для освячення великодніх кошиків. Будь-яке інше безпідставне перебування на вулицях та в громадських місцях вважатиметься порушенням комендантської години. Про це повідомляє поліція Волині

Особи, які перебуватимуть поза межами храмів та прилеглих до них територій, де проводитимуться обряди освячення, будуть перевірятись правоохоронцями. Так само зупинятимуться для перевірки транспортні засоби.

До кожного такого випадку буде індивідуальний підхід. При перебуванні на території культових споруд необхідно мати із собою документи, які посвідчують особу, а на прохання охоронців правопорядку — пред’явити їх.

«Поліцейські посилено стежитимуть за безпекою та громадським порядком поблизу культових споруд, здійснюватимуть патрулювання вулиць, населених пунктів та автошляхів, аби не допустити правопорушень та оперативно реагувати на будь-які протиправні дії», — повідомив начальник ГУНП у Волинській області Юрій Крошко.