Кабмін виділив додаткові кошти для виплати 6,5 тисячі гривень українцям

У межах програми «єПідтримка» допомогу у розмірі 6,5 тис. грн зможуть отримати ще 300 тисяч громадян. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль у Телеграмі, пишуть «Волинські новини»

Він нагадав, що у межах програми держава вже виплатила допомогу в розмірі 6,5 тис. грн для 3,6 млн українців.

«На цю програму ми спрямували понад 23 млрд грн, проте частина людей, що подавалася на допомогу в останні дні, поки не отримала свої виплати. На засіданні уряду сьогодні ухвалили рішення про виділення додаткових 2 млрд грн, що дозволить здійснити виплату ще понад 300 тисячам наших громадян», – зазначив він.

Зауважимо, станом на 1 квітня заявки на отримання допомоги 6 тис. 500 гривень в рамках програми «єПідтримка» подали майже 5 мільйонів українців і майже 3,5 мільйона вже отримали кошти.

Нагадаємо, програма «єПідтримка» передбачала надання грошових компенсацій по 6,5 тисячі гривень особам, які залишились в Україні й пройшли відповідну реєстрацію до 31 березня. Право на отримання коштів отримали застраховані особи, які офіційно працевлаштовані, та ФОПи, страхувальники яких відповідають усім наступним критеріям: перебувають на обліку як платники єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування в регіонах, список яких затверджений урядом (Волинська, Донецька, Житомирська, Запорізька, Київська, Луганська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Херсонська, Чернігівська області та м. Київ).