Під час сьогоднішньої атаки на Україну “шахеди” летіли через Любомльщину
У мережі показали карту руху повітряних цілей, на якій можна побачити, як летіли російські «Шахеди» на Волинь зранку 6 грудня.
Карту поширили в місцевих телеграм-каналах, передає Конкурент.
У ніч на 6 грудня на Волині тричі пролунав сигнал тривоги.
Перша сирена спрацювала о 1:23. Тривога тривала до 2:04. Друга – о 2:24, о 3:02 пролунав відбій. Третя – о 6:28.
Під час третьої тривоги у Луцьку пролунали вибухи.
У повітряному просторі Волинської області зафіксували 22 ворожі «Шахеди», з яких 11 вдалося знищити.
Однак були влучання у цивільні підприємства на території Луцька. Окрім того, від падіння збитих уламків сталися пожежі: складської будівлі на території Луцька та житлового будинку в Луцькому районі.
Загалом під атакою опинилися 10 регіонів. У більшості з них – прямі влучання по житлових будинках, енергетиці, залізниці.
Рух повітряних цілей зображений на карті:

Внаслідок ворожої атаки поранені щонайменше 8 людей:
- 3 – на Київщині;
- 3 – на Дніпропетровщині;
- 2 – на Львівщині.
Загалом ворог застосував 704 засоби повітряного нападу – 51 ракету (із них 17 – «балістика») та 653 БпЛА різних типів.