Через «Ягодин» намагалися незаконно провезти авто за 1,2 мільйона

На «Ягодині» запобігли незаконному ввезенню автомобіля на суму понад 1,2 мільйона гривень.

На митному посту громадянин України подав митну декларацію, згідно з якою в режимі «імпорт» переміщуються автомобіль «AUDI S8 PLUS» 2017 року випуску, в адресу українського підприємства, за ціною 37 тисяч євро. Про це повідомляють на сторінці Волинської митниці Держмитслужби у фейсбуці.

До митного контролю подали товаросупровідні документи, відповідно до яких продавцем являється компанія «ALL TRANSPORT EXPORT», США.

З метою перевірки законності ввезення згаданого товару на митну територію України отримали інформацію, що фактично даний автомобіль був проданий компанією «AUDI Zentrum Ingolstadt Karl Brod GmbH», Німеччина за тисячі євро.

Таким чином, директор підприємства отримувача через водія, при ввезенні на митну територію України автомобіля «AUDI S8 PLUS», вчинив дії з приховуванням від митного контролю, тобто з поданням, як підстави для переміщення товарів документів одержаних незаконним шляхом та таких, що містять неправдиві відомості щодо відправника та фактурної вартості даного товару необхідної для визначення його митної вартості.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, обумовлені ч.1 ст.483 Митного кодексу України і передбачають накладання штрафу в розмірі 100% суми несплачених платежів.